Cosmic Games

Najlepsze gry na przeglądarkę w sieci znajdziesz w Cosmic Games                       Graj w najlepsze gry na przeglądarkę

Przejdź na stronę główną »

Strona główna Cosmic Games

Najlepsze gry online »

Graj w gry przeglądarkowe

Kontakt do nas »

Napisz do Cosmic Games.

Zagraj w grę przeglądarkową Klondike w sieci »

Graj w najlepsze gry przeglądarkowe. Znasz już Klondike?

Cosmic Games. Najlepsze gry w sieci!

Klondike - Zaginiona Ekspedycja

Graj w najlepsze gry przeglądarkowe w sieci!

Zobacz, jakie gry polecają gracze w naszym forum dyskusyjnym

Koniecznie zagraj w grę Klondike. Daj się wciągnąć!

Gry przegladarkowe, MMO, RPG, strzelanki, samochodówki, farmerskie

Zobacz, jak oceniają grę Klondike użytkownicy w społeczności Cosmic Games

Ostatni komentarz na temat gry dodano: 2 dni temu

Komentarz dodał: Zenek_Plocki

[...] mi się bardzo podoba gra Klondike Zaginiona Ekspedycja. Jak już się zarejestrowałem, to nie mogłem przestać grać! Można grać w przeglądarce, a [...]

 

Co znajdziesz w Cosmic Games. Poznaj top 2 z naszego rankingu gier online

 

Klondike - graj w przegladarce

Tę grę poleca 125 użytkowników społeczności

 

42 nowych graczy w klubie!

Do naszego klubu dołączyli nowi użytkownicy

 

Klondike – w poszukiwaniu skarbu

Gorączka złota ogarnęła cały świat, zachęcając wielu rozmarzonych śmiałków, pragnących wzbogacenia się do niebezpiecznej podróży. Właśnie z tego powodu główny bohater gry został osamotniony i zmuszony do nauki życia w bardzo młodym wieku. Jego rodzice, pogrążeni chęcią odnalezienia złota wyruszyli w podróż, z której nigdy nie mieli okazji wrócić. Po paru latach bohater odnajduje list od swojego ojca, w którym umieszczone są wskazówki dotyczące podróży. Postanawia pójść jego śladami, w poszukiwaniu nie tylko skarbu, ale też prawdy o tym, co stało się z jego rodziną. Po drodze spotyka wielu przyjaciół, w tym życzliwych Eskimosów, którzy z chęcią wyciągają do niego swoją pomocną dłoń. Zdobyte pieniądze inwestuje w rozbudowę oraz rozwój wioski, pogłębiając swoją wiedzę dotyczącą ekonomii i zarządzania.

Poznaj największe zalety gry Klondike

Ta historia opowiada nie tylko o przygodzie, ale również o dorastaniu, poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi i podejmowaniu pierwszych, poważnych decyzji. W grze nie zabraknie miejsca na nowe przyjaźnie, a to dlatego, żeby móc ją przejść trzeba zawierać sojusze z innymi graczami i wspólnie rozwiązywać trudniejsze zadania.

Daj się wciągnąć Klondike!

Za samym początku warto skupić się na oprawie graficznej gry Klondike, która utrzymuje się na naprawdę wysokim poziomie. Połączenie otoczenia 2D z modelami postaci w 3D wbrew pozorom okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Nadaje grze swoistego, niepowtarzalnego charakteru i podkreśla jej niesamowity klimat. Na pierwszy rzut oka można zauważyć kilka podstawowych cech produkcji: sielankowy nastrój, zmieszany z odrobiną adrenaliny, związanej z szybką akcją toczącej się historii. Na tle innych gier przeglądarkowych ta wydaje się bardzo charakterystyczna.

Kolejnym plusem jest łatwe, intuicyjne sterowanie za pomocą myszki, które nie będzie stanowiło problemu nawet dla najnowszych, niezaznajomionych z systemem graczy. Zdarza się, że gry mają tak toporne oprogramowanie (co za tym idzie również sterowanie), że zniechęcają do siebie już na samym początku rozgrywki. Wartym uwagi jest na pewno fakt, że w grze nie występują uciążliwe mikropłatności, wszystkie dostępne do rozwoju nagrody gracz otrzymuje przy codziennym logowaniu, dlatego nie musi wkładać on w rozwój swojej postaci realnej gotówki. W większości internetowych gier właśnie to okazuje się największą pułapką.

 

Serwis z grami na przeglądarki, że rakieta nie siada. Kosmiczny serwis. Kosmiczne tytuły.

Wszelkie prawa do treści i oprawy zastrzeżono © 2017 Cosmic Games

Administratorem serwisu Cosmic Games jest Jarosław Smoczyński

TOP 100 najlepszych gier na przeglądarkę w jednym miejscu. Serwis Cosmic Games

Gry, które uzależniają na 100%. Serio